Fatih Portakal’dan Ali İhsan Yavuz’a jet yanıt

Fox Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal'ın kendisi hakkında bir video paylaştığını ifade eden AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz'a Portakal'dan jet yanıt geldi. Portakal "Asıl şimdi siz pot kırdınız Ali İhsan Yavuz bey. Ekibiniz daha dikkatli olabilirdi. Ben böyle video paylaşmadım ve paylaşmam. Canlı yayın yaptığım için bilirim. Dil sürçmesi olarak düşünmüştüm. Yazık! Bir de bana #fetö hiç yapışmaz bilesiniz, aklınızda bulunsun." dedi.

Fatih Portakal’dan Ali İhsan Yavuz’a jet yanıt
Fatih Portakal’dan Ali İhsan Yavuz’a jet yanıt admin

Olağanüstü itirazla İstanbul seçimlerinin yenilenmesini talep eden AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz koyla ilgili düzenledi. Yavuz, toplantıda Fox Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal’ın kendisiyle ilgili bir video paylaştığını ifade ederek “Fatih Portakal bir video paylaşmış ‘pot üstüne pot kırmaya devam yani' demiş. Fatih Portakal birinin oyununa gelmiş diye düşünüyorum. Çok açık bütün kameralar orada ben açıklamada bulunuyorum sonra aşağıya iniyorum, inince basın mensupları bana bir şeyler soruyor bir kısmı farklı yerde, o nedenle arkadaşlar özür dilerim sadece rakamı açıklayacaktım dedim. Sanki biz bir takım kurguların içindeymişiz gibi aktarmanın anlamı ne? Bunu medyanın karşısında olduğu için söyledim.” dedi

FATİH PORTAKAL’DAN JET YANIT!

Gazeteci Fatih Portakal, Ali İhsan Yavuz’un sözlerine jet hızla yanıt verdi. Portakal, sosyal medya adresinden paylaştığı mesajda; “Asıl şimdi siz pot kırdınız Ali İhsan Yavuz bey. Ekibiniz daha dikkatli olabilirdi. Ben böyle video paylaşmadım ve paylaşmam. Canlı yayın yaptığım için bilirim. Dil sürçmesi olarak düşünmüştüm. Yazık! Bir de bana #fetö hiç yapışmaz bilesiniz, aklınızda bulunsun.” ifadelerine yer verdi.

O VİDEODA NE VARDI?

Ali İhsan Yavuz’un yeniden gündeme getirdiği ve sosyal medyada sıkça paylaşılan videoda Yavuz, basın mensuplarının devam eden geçersiz oy sayımlarına yönelik bir sorusuna “YSK’nın verilerine göre fark 19 bine düşmüş görünüyor. Ama daha bizim elimizde düzeltilecek hazırlık yaptıklarımız…” sözleriyle cevap vermişti. Hatasını anlayan Yavuz, özür dileyerek, “Sadece sayıyı verdim çıktım oldu mu?” ifadelerini kullanarak uzaklaşmıştı.

(SÖZCÜ)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İBB’de kritik atama! O isim görevden alındı
İBB’de kritik atama! O isim görevden alındı
Cami ve Kur’an kurslarına yeni imtiyazlar: KDV istisnasının kapsamı genişledi
Cami ve Kur’an kurslarına yeni imtiyazlar: KDV istisnasının kapsamı genişledi