internet haber sitesi
Reklamı Geç

Ethem Sancak: Biz Amerika’nın desteğiyle iktidara geldik

İktidara yakınlığı ve aldığı devlet ihaleleriyle tanınan iş insanı Ethem Sancak Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde konuştu. Sancak, “Biz Amerika’nın desteğiyle iktidara geldik” dedi.

Ethem Sancak: Biz Amerika’nın desteğiyle iktidara geldik
Ethem Sancak: Biz Amerika’nın desteğiyle iktidara geldik admin

İş insanı Ethem Sancak, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde düzenlenen “Türkiye’nin güvenliği ve NATO” konferansına katılarak gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Gazete Duvar’da yer alan habere göre, Sancak konuşmasında, “Biz Amerikan’ın desteğiyle iktidara geldik. Taç giyen baş akıllanır. “One minute” olayında rest çektik. Batının pranga sistemine kafa tutmaya başladık. Bunu devirebilmek için en son içimize sızdırdıkları FETÖ, 15 Temmuz darbesini yaptı. Biz milletimizin desteğiyle bunları yendik” dedi.

UYGUR TÜRKLERİNİ ANLATTI

Öğrencilerin sorularını cevaplayan Sancak, Çin’in Doğu Türkistan’da cami kapattığı yönündeki eleştirisine ilişkin  ise, “Öyle bir şey yok. Ben kendim gittim gördüm. Kapatılan tek bir cami yok. Uygur bölgesinde yaşayan Uygurların refah seviyesi bizim Yozgat’ta yaşayan insanlarımızın refah seviyesinden 3 kat daha yüksektir. Git gör. Bunlar Amerikan ajanlarının dezenformasyonudur. Batı medyası ve CIA’nın ajanlarıdır. Çok merak ediyorsanız sizi göndereyim. Bölge bölge, atlayın gidin. Başkalarının anlattıklarına bakmayın. Kendiniz gidin” yanıtını verdi.

Tele1

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İran’da eylemcilere idam kararı onaylandı
İran’da eylemcilere idam kararı onaylandı
Şebnem Korur Fincancı gözaltına alındı
Şebnem Korur Fincancı gözaltına alındı