internet haber sitesi
Reklamı Geç

Prof. Dr. Gaye Usluer, CHP'den istifa etti

Eski CHP Eskişehir Milletvekilli ve PM Üyesi Prof. Dr. Gaye Usluer, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile partisinden istifa ettiğini açıkladı.

Prof. Dr. Gaye Usluer, CHP'den istifa etti
Prof. Dr. Gaye Usluer, CHP'den istifa etti admin

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji anabilim dalı öğretim üyesi olan Prof. Gaye Usluer, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım ile CHP'den istifa ettiğini duyurdu.

CHP’den iki dönem milletvekilliği yapan ve Parti Meclisi üyesi olan Prof. Usluer, yaptığı paylaşımda “Bugün itibariyle Cumhuriyet Halk Partisi üyeliğinden istifa ettim. Birlikte yol yürüdüğüm tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Barış, özgürlük, adalet, demokrasi mücadelesine vazgeçmeden devam edeceğim” dedi.

Usluer, istifasına ilişkin yaptığı açıklamada “Düşünülerek alınmış bir karar, duygusal bir karar değil. Bir şekilde siyasi hayatım devam eder. Çok uzun zamandır düşünüyordum, duygusal bir karar değil. Düşünülerek alınmış bir karar. Hayırlı olsun inşallah. Gelecekte ne olur şu anda bilmiyorum. Şimdilik bir parti yok” şeklinde açıklamada bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İran’da eylemcilere idam kararı onaylandı
İran’da eylemcilere idam kararı onaylandı
Şebnem Korur Fincancı gözaltına alındı
Şebnem Korur Fincancı gözaltına alındı