internet haber sitesi
Reklamı Geç

Hande Sarıoğlu’ndan Ahmet Hakan’a tokat gibi yanıt: Siyaset şebeği

Sosyal medya hesabı üzerinden dans videosu paylaştıktan sonra Habertürk ile yollarını ayıran Hande Sarıoğlu’ndan, kendisini ‘Story şebeği’ diyerek hedef alan Ahmet Hakan’a yanıt geldi. Sarıoğlu, “Benim oryantalimden daha kıvrak dilleri ve kalemleri olan siyaset şebeği” dedi.

Hande Sarıoğlu’ndan Ahmet Hakan’a tokat gibi yanıt: Siyaset şebeği
Hande Sarıoğlu’ndan Ahmet Hakan’a tokat gibi yanıt: Siyaset şebeği admin

Spiker Hande Saroğlu, sosyal medya hesabı üzerinden dans videosunu paylaştıktan sonra Habertürk ile yollarını ayırdı. Sarıoğlu, hakkında çıkan haberlere ise Sarıoğlu, “Ne kıyametler koptu kanalda ama bizim dansımızı idare edemediler” diyerek yanıt verdi.

Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan isie düz kaleme aldığı bir yazıda Sarıoğlu’nu hedef aldı. Hakan, yazısında, “Şebeklik yapıp dikkat çekmeye çalışan bir ‘story şebeği’ gördüm” ifadelerini kullandı. Sarıoğlu’nun Hakan’a yanıtı ise gecikmedi.

“BAK ŞU ŞEBEĞE”

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan, Sarıoğlu Hakan’a yanıtında şu ifadeleri kullandı:

“İzlemeyen, konuşmayan, yazmayan kalmasın lütfen, alınırım. O her şeyi çok bildiklerini sanan, benim oryantalimden daha kıvrak dilleri ve kalemleri olan dayılara seri oryantal getirin. Elden ele gönderin, paylaşın. Ülkede oryantal açığı varmış! İnsanların gözünün içine baka baka siyaset şebekliği yapan biri benim oryantalime ‘story şebekliği’ demiş; bak şu şebeğe.”

Öte yandan Sarıoğlu, Hakan’ın Instagram uygulamasında kendisini takip ettiği ve Hakan’ı engellediğine ilişkin görüntüleri de paylaştı.

Tele1

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İran’da eylemcilere idam kararı onaylandı
İran’da eylemcilere idam kararı onaylandı
Şebnem Korur Fincancı gözaltına alındı
Şebnem Korur Fincancı gözaltına alındı