internet haber sitesi
Reklamı Geç

Meral Akşener: Yandaş medyanın CHP'ye ilgisi gözlerimi yaşarttı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Saraya giden CHP'li haberlerinin AKP medyasında köpürtüldüğüne dikkat çekerek "Yandaş kalemler meğersem CHP'yi ne kadar çok seviyormuş," değerlendirmesinde bulundu.

Meral Akşener: Yandaş medyanın CHP'ye ilgisi gözlerimi yaşarttı
Meral Akşener: Yandaş medyanın CHP'ye ilgisi gözlerimi yaşarttı admin

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Akşener, 'Saraya giden CHP'li' iddiaları üzerine "yandaş medyanın CHP'ye ilgisi gözlerimi yaşarttı. Gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi bir huyu vardır. Kim kiminle görüştü bir gün mutlaka öğreneceğiz. Yandaş kalemler meğersem CHP'yi ne kadar çok seviyormuş," değerlendirmesinde bulundu.

Akşener'in açıklamalarından satır başları şöyle:
Dün 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günüydü. Böyle bir günde kadınlara yapılan müdahale ve parti standımıza yönelik saldırı iktidarın kadına yönelik şiddetle mücadelede ne kadar samimiyetsiz olduğunu gözler önüne serdi. Ayrıca Kayseri İl teşkilatımıza yönelik taşlı saldırıyı esefle kınıyorum. Bunlar şu nedenle oluyor. Her bir çirkinlik hukuk karşısında herhangi bir hukuki yaptırımla karşılaşmadığı için böylesine namert tavır ve davranışlara sahne oluyor. Sayın Erdoğan’a sesleniyorum. İktidarınızda kimse güvenli değil. İktidarınızda hiçbir kadın ve çocuk birilerinin saldırmayacağından emin değil. Sabah işine gidip akşam evine dönerken taciz, tecavüz ve şiddete maruz kalmayacağından emin değil. Hukukun üstünlüğü önce size lazım olur ve görürsünüz ki o çakallar size sahip çıkmazlar. Anadolu’da bir söz var: Köpeksiz köy bulup değneksiz gezmek. Bunlar takipçisi olacağız. Biz üstümüze düşeni yapacağız. Herhangi bir sonuç alacak mıyız ? Hayır. Ama biz bunun üstüne gideceğiz. Demirden korksak trene binmezdik. Alıştılar başka anaların çocuklarıyla kabadayılık yapmaya ama bizi yolumuzdan alı koyamazlar.

İYİ Parti kadına yönelik şiddetin ve ayrımcılığın karşısında olmaya devam edecek. Bizim için güçlü Türkiye huzurlu kadınlarla mümkündür.

"YANDAŞ KALEMLER CHP'Yİ NE KADAR SEVİYORMUŞ"

Erdoğan'a sesleniyorum. Dev iktidarınızda hiçkimse güvenliğinden emin değil. Hiçbir kadın birilerinin saldırmayacağından emin değil. Biz üstümüze düşeni yapacağız ne yaparlarsa yapsınlar bizi yolumuzdan döndüremezler.

Muhalefet partilerinin sağlığı ve sıhhatiyle ilgili ilgilenmeyen yandaş medyanın CHP'ye ilgisi gözlerimi yaşarttı. Gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi bir huyu vardır. Kim kiminle görüştü bir gün mutlaka öğreneceğiz. Yandaş kalemler meğersem CHP'yi ne kadar çok seviyormuş.

Saray'a kim gitti de Erdoğanı elektriğe doğalgaza zam yapıp vatandaşın sırtına yeni yükler indirdi merak ediyorum. Mesela ben saraya gidip kim erdoğanı Katar'a tank palet fabrikaını satmaya ikna etti merak ediyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'un göbeğinde taksici dehşeti kamerada
İstanbul'un göbeğinde taksici dehşeti kamerada
Diyanet ‘yerli ve milli’ mal istemedi, ithal şartı koydu!
Diyanet ‘yerli ve milli’ mal istemedi, ithal şartı koydu!