internet haber sitesi
Reklamı Geç

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu: CHP’ye karşı ciddi kumpaslar var

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu son günlerde partisi hakkında çıkan haberlerle ilgili, "Türkiye'nin gündemini başka yere çekmek istiyorlar. CHP örgütlerine ciddi kumpaslar var" dedi.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu: CHP’ye karşı ciddi kumpaslar var
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu: CHP’ye karşı ciddi kumpaslar var admin

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir'den seslendi. “CHP’ye karşı ciddi kumpaslar var” dedi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı canlı yayında tartışmaya çağırdı.

İşte özetle Kılıçdaroğlu'nun konuşması;

Bizimle uğraşıyorlar. Nasıl bir kumpas kurabiliriz diye düşünüyorlar. CHP’yi nasıl geriletebiliriz, bir dahaki seçimlerde nasıl başarılı olabiliriz diyorlar.

CHP örgütlerine karşı ciddi kumpaslar var. Milletvekillerine söyledim, il başkanlarına, belediye başkanlarına, vatandaşlara söyledim bu sürecin olumsuz olması için ellerinden gelen her şeyi yapacaklar. Yumruk atacak, sandalye atacak adam bulacaklar.

* Çok dikkatli olun. Kim başkasına hakaret ederse, sandalye fırlatırsa yakasından yakalayın ve kapının önüne koyun dedim. Asla ve asla o kişi CHP’nin adamı değil Saray’ın adamıdır dedim.

Türkiye’nin gündemini değiştirmek ve dikkatleri başka yere çekmek için çaba harcıyorlar. Bunu gayet iyi biliyorum.

* Dün Erdoğan İzmir’e geldi. Bir sürü laflar etti. Ne dediğini ben gayet iyi biliyorum. Ama şu cümle çok önemli, ‘Ben cumhurbaşkanlığımı ortaya koyuyorum, sen genel başkanlığını koyuyor musun? İzmir’den, ilk kurşunun atıldığı, düşmanın denize döküldüğü kentten sesleniyorum, aydınlığın kentinden sesleniyorum;  onun yakınlarına da sesleniyorum;  Sen ister cumhurbaşkanlığını koy ister koyma, seninle istediğin her yerde tartışmaya hazırım.

* Daha bitmedi. Bizde yürek var, alın teri var. Bizde namuslu insan olmak var. Bizde kul hakkına saygı, dürüstlük var. Bu niteliklere sahip olmayanlar bize kumpas kurmaya çalışıyorlar. Buna asla izin vermeyeceğiz. Sayın Erdoğan’a bir daha çağrı yapıyorum. Olur ya benim dediğim televizyona gelmezsin, ben senin istediğin televizyona gelmeye hazırım. Gelmeyen namerttir.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sayısal Loto’da müthiş tesadüf!
Sayısal Loto’da müthiş tesadüf!
Kaftancıoğlu için Yargıtay’a itiraz
Kaftancıoğlu için Yargıtay’a itiraz