internet haber sitesi
Reklamı Geç

İlker Aksum, Adana'da otomobiliyle takla attı

Ünlü oyuncu İlker Aksum, Adana'da otomobiliyle takla attı. Esnaf tarafından araçtan çıkarılan İlker Aksum, hastanedeki kontrollerinin ardından taburcu oldu.

İlker Aksum, Adana'da otomobiliyle takla attı
İlker Aksum, Adana'da otomobiliyle takla attı admin

Ünlü oyuncu İlker Aksum, Adana'da aracıyla seyir halindeyken refüjdeki ağaca çarptı. Çarpmanın etkisiyle araba takla attı. Çevre esnafı Aksum'u kullandığı araçtan çıkardı ve Aksum hastaneye kaldırıldı. Yapılan kontrollerin ardından ünlü oyuncu taburcu oldu.

Olay, saat 15.00 sularında Adana Havalimanı yolunda meydana geldi. Yüreğir ilçesinde meydana gelen kaza sonrası ünlü oyuncu İlker Aksum, çevre esnafı tarafından emniyet kemeri kesilerek araçtan çıkarıldı.

AKSUM’U ARAÇTAN ÇIKARAN ESNAF: ELİNİ YÜZÜNÜ YIKADIK

Aksum’u sıkıştığı otomobilden çıkaran esnaf Mustafa Öztürk, kazayı anlattı. Öztürk, iş yerindeyken büyük bir gürültü duyup dışarı çıktığını belirterek, “Dinamit patlamış gibi çok kötü bir sesti. En son iki takla atarken, araç ters döndü. Sonrasında koştuk, kapıyı açtım. ‘Bende bir şey yok’ dedi. Bıçağı alıp, kemeri kestik. Sonrasında çıkarttık. Durumu iyiydi, oturdu elini yüzünü yıkadık. Dizleri mordu, yüzünde kanamalar vardı. O şekilde çıkarttık. Ambulans geldi, binerken kendisinde bir şey olmadığını söyledi. Sağlık ekibi yine de götürmek istedi. Sağlık ekibi kontrol amaçlı hastaneye götürüldü” dedi.

EMNİYET KEMERİ KURTARMIŞ

Adana’da refüjdeki ağaca çarpıp takla atan oyuncu İlker Aksum’u takılı olan emniyet kemerinin kurtardığı belirtildi. Taklalar atıp, yol kenarına savrulan otomobilden esnaf tarafından çıkarılan Aksum’un götürüldüğü Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çekilen röntgen sonuçlarında olumsuz bir duruma rastlanmadığı bildirildi.

(DHA)

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İran’da eylemcilere idam kararı onaylandı
İran’da eylemcilere idam kararı onaylandı
Şebnem Korur Fincancı gözaltına alındı
Şebnem Korur Fincancı gözaltına alındı