internet haber sitesi
Reklamı Geç

Kılıçdaroğlu: “Yine bir gece yarısı zorbalığı”

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, kripto varlıklara ilişkin düzenleme için ‘gece yarısı zorbalığı’ dedi, “Böyle kararlar verilmeden önce tüm paydaşlarla konuşulur. Kripto kararını kime danıştın ey iktidar?” diye tepki gösterdi.

Kılıçdaroğlu: “Yine bir gece yarısı zorbalığı”
Kılıçdaroğlu: “Yine bir gece yarısı zorbalığı” admin

30 Nisan’da yürürlüğe girecek yönetmeliğe göre, kripto varlıklar, ödemelerde doğrudan veya dolaylı şekilde kullanılamayacak ve bu varlıkların ödemelerde doğrudan veya dolaylı şekilde kullanılmasına yönelik hizmet sunulamayacak.

Söz konusu yönetmeliğe bir tepki de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan geldi. CHP’li belediyelerin astığı “128 milyar dolar nerede?” afişlerinin gece yarısı vinçlerle indirilmesine atıfta bulunan Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları kaydetti:

“Yine bir gece yarısı zorbalığı, kurtulamadılar bu zihniyetten. İlla gece yarıları bir akılsızlık yapacaklar. Böyle kararlar verilmeden önce tüm paydaşlarla konuşulur. #Kripto kararını kime danıştın ey iktidar? Bu konunun tüm paydaşları ile oturup, istişarelerde bulunacağım.”

Tele1

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
‘Palalı Sabri’nin 200 yıla kadar hapsi istendi
‘Palalı Sabri’nin 200 yıla kadar hapsi istendi
ÇYDD’den ‘kaygılıyız’ açıklaması
ÇYDD’den ‘kaygılıyız’ açıklaması