internet haber sitesi
Reklamı Geç

Sharon Stone’dan yıllar sonra flaş itiraf: Filmi kurtarmak adına sette cinsel ilişkiye...

Dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Sharon Stone, yıllar sonra çarpıcı bir itirafta bulundu. Stone, bir film çekimleri sırasında yapımcının, başroldeki erkek oyuncuyla cinsel ilişkiye girmesini istediğini söyledi.

Sharon Stone’dan yıllar sonra flaş itiraf: Filmi kurtarmak adına sette cinsel ilişkiye...
Sharon Stone’dan yıllar sonra flaş itiraf: Filmi kurtarmak adına sette cinsel ilişkiye... admin

Dünyaca ünlü ABD’li oyuncu Sharon Stone, Hollywood dünyasını derinden sarsan ‘Metoo’ hareketine destek verdi. 63 yaşındaki Stone, 40 yıllık oyunculuk kariyerini merkeze alan ‘The Beauty of Living Twice’ isimli bir kitap kaleme aldı.

Film sektöründe yaşadıklarını ilk kez bu kadar ayrıntılarıyla paylaşan Stone çarpıcı itiraflarda da bulundu. Birlikte çalıştığı pek çok rol arkadaşı, yönetmen ve yapımcıyı öven Stone, kendisine büyük şöhret kazandıran Temel İçgüdü filmindeki partneri Michael Douglas’ı ayrı bir yere koydu.

Ancak iyi hatıralar kadar kötüleri de Stone’un kitabında kendine yer buldu. Stone isim vermeden anlattığı olayda, bir yapımcının filmini kurtarabilmek için kameralar önünde rol arkadaşıyla cinsel ilişkiye girmesini istediğini söyledi.

Stone, “Beni ofisine götürdü ve rol arkadaşımla gerçekten birlikte olmamı istedi. Ekran önündeki kimya için bunun gerekli olduğunu söyledi” dedi.

‘BENİM İŞİM ROL YAPMAK’
Söz konusu oyuncunun adını da vermekten kaçınan Stone, “Tek bir sahneyi bile beceremiyordu. Onunla birlikte olursam iyi bir aktör mü olacaktı? Kimse yatakta o kadar iyi değildir. Yetenekli ve sahnedeki repliklerini hatırlayabilecek birini seçeceklerini sanmıştım. Eğer onunla birlikte olmak istiyorlarsa kendileri olabilirdi. Benim işim rol yapmaktı ve bunu yaptım” dedi.

New York Post’un haberine göre Stone isim vermekten kaçınsa da, filmin 1993 yapımı Sliver ve yapımcının da Robert Evans olduğu iddia ediliyor.

The Beauty of Living Twice’ın 30 Mart’ta okuyucuyla buluşması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İran’da eylemcilere idam kararı onaylandı
İran’da eylemcilere idam kararı onaylandı
Şebnem Korur Fincancı gözaltına alındı
Şebnem Korur Fincancı gözaltına alındı