Cumhur İttifakı’nda ‘afiş’ gerginliği: MHP’li adaydan sert sözler

AKP’li belediyenin broşürlerini devletin resmi araçlarıyla toplattığını öne süren MHP’nin Kırşehir adayı Onur Köksal, “Bizim de sabrımızın bir sonu var…” diye tepki gösterdi.

Cumhur İttifakı’nda ‘afiş’ gerginliği: MHP’li adaydan sert sözler
Cumhur İttifakı’nda ‘afiş’ gerginliği: MHP’li adaydan sert sözler admin

Kirsehirhaberturk.com’un haberine göre; sosyal medyada “Ne oluyor beyler?” diye diyerek bir mesaj yayımlayan Onur Köksal, şunları yazdı:

“Bizler parti olarak, duruş olarak ve ilke olarak genel başkanımızın talimatıyla Cumhur İttifakına bağlıyız. Fakat son günlerde Kırşehir’de yaşadığımız olaylar neler oluyor dedirtiyor bize. Çoluğumuzun çocuğumuzun rızkıyla yaptırdığımız broşürleri devletin resmi araçlarıyla adamlar gönderip toplattırmak neyin nesidir? Sizler şehrin her tarafını belediyenin gücünü kullanarak resimlerinizi asarken bizlerin resimlerini astırdığımız bina sahiplerini arayarak tehdit edip indirtmek de neyin nesi? Belediye çalışanlarına zorla araçlarınızın arkasını giydireceksiniz demek de neyin nesi? Olmuyor beyler. Bizim de sabrımızın bir sonu var…”

Ne oluyor beyler?
Bizler parti olarak, duruş olarak ve ilke olarak genel başkanımızın talimatıyla Cumhur İttifakına bağlıyız. Fakat son günlerde Kırşehirde yaşadığımız olaylar neler oluyor dedirtiyor bize. Çoluğumuzun çocuğumuzun rizkiyla yaptırdığımız broşürleri devletin resmi araçlarıyla adamlar gönderip toplattirmak neyin nesidir? Sizler şehrin her tarafını belediyenin gücünü kullanarak resimlerinizi asarken bizlerin resimlerini astirdigimiz bina sahiplerini arayarak tehdit edip indirtmekte neyin nesi? Belediye çalışanlarına zorla araçlarınizin arkasını giydireceksiniz demek te neyin nesi? Olmuyor beyler. Bizim de sabrımızın bir sonu var...

(Birgün)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk askerine ‘eşekler’ diyen Akitçiye dayak!
Türk askerine ‘eşekler’ diyen Akitçiye dayak!
Rasim Ozan Kütahyalı hakkında yakalama kararı çıkarıldı
Rasim Ozan Kütahyalı hakkında yakalama kararı çıkarıldı