CHP’de flaş istifa

Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ekonomiden Sorumlu Başdanışmanı Ekrem Kerem Oktay görevinden istifa etti. Oktay istifasını, "Bugün Türkiye'nin rejimi değişmiştir. Cumhuriyeti korumak, demokrasiyi güçlendirmek için CHP'de değişmeli" sözleriyle duyurdu.

CHP’de flaş istifa
CHP’de flaş istifa admin

CHP’nin Ekonomiden ve İş Dünyası’ndan sorumlu Genel Başkan Başdanışmanı Ekrem Kerem Oktay, Sözcü’ye yaptığı açıklamada partideki görevinden istifa ettiğini açıkladı. Oktay, yapılması için imza toplanan olağanüstü kurultaya imza verdiğini söyledi.

“BUGÜN TÜRKİYE’NİN REJİMİ DEĞİŞMİŞTİR… CHP’DE DEĞİŞMELİ”

Ekrem Kerem Oktay olağanüstü kurultay döneminden geçen CHP’den istifa ettiğini, “Bugün Türkiye’nin rejimi değişmiştir. Cumhuriyeti korumak, demokrasiyi güçlendirmek için CHP’de değişmeli, yeniden halkımıza umut vermeli ve iktidar yürüyüşüne başlamalıdır. Bu inançla demokrasi mücadelemize yeni bir güç kazandırmak için önemli bir fırsat olan Kurultayımızın toplanması için imza verdiğimi… Ekonomiden ve İş Dünyası’ndan sorumlu Genel Başkan Başdanışmanlığı görevinden de istifa ettiğimi kamuoyuna arz ederim” sözleriyle açıkladı.

whatsapp-image-2018-07-18-at-18-55

SOSYAL MEDYADAN DA AÇIKLADI

Ekonomiden sorumlu Başdanışman Oktay, sosyal medya hesabından istifasını şöyle açıkladı;

whatsapp-image-2018-07-18-at-21-19-57

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kartal’da çöken binayla ilgili flaş gelişme!
Kartal’da çöken binayla ilgili flaş gelişme!
İlaç fiyatlarına yüzde 26,4 zam
İlaç fiyatlarına yüzde 26,4 zam