Fatih Tezcan: Bizim gücümüz Kemalist terör örgütüne yeter

Fatih Tezcan’ın "Siz zannediyor musunuz ki 90 sene 80 sene sömürdüğünüz gibi bundan sonra da sömüreceksiniz? Bizim gücümüz Allah’ın izniyle FETÖ’ye de yeter, kemalist terör örgütüne de yeter" ifadelerinin yer aldığı bir videosu ortaya çıktı.

Fatih Tezcan: Bizim gücümüz Kemalist terör örgütüne yeter
Fatih Tezcan: Bizim gücümüz Kemalist terör örgütüne yeter admin
Haberin videosu için tıklayın!

CHP Milletvekili Mehmet Bekaroğlu videoyu sosyal medya hesabından “Bir psikiyatri uzmanı olarak söylüyorum; bu adam kesinlikle şizofren değil...” yorumuyla paylaştı.

Videosunda “Ne hakla 20 sene önce bir hocadan Allah kitap diyenleri suçluyorsunuz ki? Siz zaten Allah düşmanısınız” diyen Fatih Tezcan, açıklamalarının devamında “Fethullah Gülen Türkiye’de yaşıyor. Devletin legal olarak izin verdiği bir isim. Birileri dinlediği diye onları suçluyorsunuz” ifadelerini kullandı.

'BUNDAN SONRA SÖMÜREMEYECEKSİNİZ'

Fatih Tezcan, videonun devamında “Siz zannediyor musunuz ki 90 sene 80 sene sömürdüğünüz gibi bundan sonra da sömüreceksiniz? Bizim gücümüz Allah’ın izniyle FETÖ’ye de yeter, Kemalist terör örgütüne de yeter” dedi.

ODTÜ’deki mezuniyet töreninde taşıdıkları "Tayyipler Alemi" pankartı nedeniyle tutuklanan üç öğrenciyle ilgili de açıklama yapan Fatih Tezcan “Bak Tayyip Erdoğan’a geçen gün hakaret ettiniz. Şimdi inim inim inliyor üç tanesi cezaevinde 'Çıkartın bizi cezaevinden' diye. Ne oldu, sabah 5’te yatağından alındı… Kim? LGBT’nin ODTÜ sorumlusu. Devam edecek çatır çatır. Bundan sonra siz göreceksiniz.” tehditlerinde bulundu.

İşte o video:

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Abdüllatif Şener’den Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu’na tarihi çağrı
Abdüllatif Şener’den Abdullah Gül ve Ahmet Davutoğlu’na tarihi çağrı
İmamoğlu: Suç duyurusunda bulunacağım
İmamoğlu: Suç duyurusunda bulunacağım