Advert

AKP’den ‘Tamam’ diyenlere FETÖ ve PKK iması

AKP Sözcüsü Mahir Ünal, sosyal medyada başlayan 'T A M A M' mesajlarına tepki gösterdi ve 'Cumhurbaşkanımıza FETÖ’nün, PKK’nın ve küresel efendilerinin neden düşman olduğunu biliyoruz. Mesela Twitter’da TAMAM başlığını ele alalım twitlerin çoğu FETÖ’ nün ve PKK’nın etkin olduğu ülkelerden atılıyor' dedi.

AKP’den ‘Tamam’ diyenlere FETÖ ve PKK iması
AKP’den ‘Tamam’ diyenlere FETÖ ve PKK iması admin
Bu içerik 852 kez okundu.

AKP’den ‘Tamam’ diyenlere FETÖ ve PKK iması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün partisinin grup toplantısında “Şayet bir gün milletimiz ‘Tamam' derse ancak o zaman biz kenara çekiliriz” ifadesini kullandı. Bu ifadelerin ardından muhalefet liderleri başta olmak üzere sosyal medyada platformu Twitter’da ‘T A M A M’ etiketiyle yaklaşık 2 milyon mesaj atıldı.

Mahir Ünal da bu mesajların ‘FETÖ ve PKK’nın etkin olduğu ülkelerden’ atıldığı görüşünü dile getirdi. Ünal, Twitter’dan şunları yazdı:

Cumhurbaşkanımıza FETÖ'nün, PKK'nın ve küresel efendilerinin neden düşman olduğunu biliyoruz. Mesela Twitter'da TAMAM başlığını ele alalım twitlerin çoğu FETÖ' nün ve PKK'nın etkin olduğu ülkelerden atılıyor. Çoğu bot hesaplar. Yunanistan'ı da anlayabiliriz. Ya içerdekiler.Muhalefeti itham altında bırakmak gibi bir kastım asla söz konusu olamaz ama muhalefetin Cumhurbaşkanımıza düşmanca saldıran Türkiye karşıtı güçlerle dilini, söylemini ayrıştırması gerekmez mi?
Sandığın ne anlama geldiğini anlamayan klavye kahramanları, 24 Haziran gecesi görüşürüz. (SÖZCÜ)

0025

058997

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ayse Özkan     2018-06-20 Fethullah Gülen ve PKK ile isbirligi yapip, sivil halkin bombalarla sehirlerin göbeginde öldürülmesine ses cikarmayan, özellikle de Güngören bombali saldirisinda onca masumu katlettirdikleri yetmiyormus gibi, ailelerini de pkk aleyhine protestolar yapiyor diye susturmaya calisan, bu canilerin yargilandigi davalari da cemaat hakim ve savcilarina teslim eden bir iktidar mensubunun zirvalamasindan baska ne ki bu sözler.Vatan haini de, milletin düsmani da, dis güclerin projesi de SIZSINIZ !
istanbul samsun evden eve nakliyat