Advert

Erdoğan'dan İnce yorumu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AKP Grup Toplantısında konuşuyor. Erdoğan, Muharrem İnce'nin CHP'den Cumhurbaşkanı adayı olmasını değerlendirdi: Bizi çıldırtacaklarını söyleyerek yola çıkmışlardı. Haklarını vermek lazım. Çıldırtmasalar da şaşırtmayı başardılar.

Erdoğan'dan İnce yorumu
Erdoğan'dan İnce yorumu admin
Bu içerik 742 kez okundu.

Erdoğan’ın konuşmasından satır başları:

AK Parti TBMM Grup Toplantısının ülkemiz ve partimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. 24 Haziran’daki erken seçim için takvim artık işliyor. Cumhurbaşkanlığı için adaylar belli olmuş durumda. AK Parti ve MHP Cumhur İttifakının adayı olarak şahsımı aday gösterdi. İttifak protokolümüz YSK’ya teslim edildi. Her parti kendi adayını belirleme hakkına sahiptir.

Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı’nı tanıtırken ki hali konuya bakışını gösteriyor.

Başka partilerin adayları için seçim kurullarında görev çıkarmışlar. Dünyanın hiç bir yerinde seçmen pazarlamak demokrasinin içinde yoktur. Korkarım bu durum CHP’nin toptan satışına kadar gider. Seçim kampanyasında CHP’nin başındaki zata mı yoksa öne sürdüğü garibana mı bakacağız, onu bilemiyoruz. Ortada bir aslı bir de kuklası var.

Tek bir dertleri var o da Recep Tayyip Erdoğan’ı yıkmak. Şayet bir gün milletimiz tamam derse ancak o zaman biz kenara çekiliriz. İnşallah 24 Haziran’da yıkım ekibine hak ettiği dersi bir kez daha vereceğiz.

Erdoğan’dan Muharrem İnce yorumu

“Bizi çıldırtacaklarını söyleyerek yola çıkmışlardı.Haklarını vermek lazım. Çıldırtmasalar da şaşırtmayı başardılar. Sürekli bize meydan okuyan, hadi bakalım dediğimizde köşe bucak kaçan bu yalancı pehlivan hiçbir işe yaramasa da milletimizi eğlendiriyor. Bu karikatür tip ve adayının maceralarını seçime kadar izlemeye devam edeceğiz.” (SÖZCÜ)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul samsun evden eve nakliyat