Muharrem İnce'den Bilal Erdoğan'a: Otur oturduğun yerde

Cumhuriyet Halk Partisinin (CHP) cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Twitter hesabından, bir konuşmasında kendisini eleştiren Cumhurbaşkanı ve AKP lideri Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'a yanıt verdi. Erdoğan'ın oğlu ve İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkan Vekili Bilal Erdoğan, bir etkinlikte, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun İnce'nin adaylığını açıkladığı sırada 'Gel bakalım Muharrem İnce' sözlerine yönelik, "'Gel bakalım Muharrem' diye, böyle bir aday yani. Bunlar çok trajikomik" ifadelerini kullanmıştı.

Muharrem İnce'den Bilal Erdoğan'a: Otur oturduğun yerde
Muharrem İnce'den Bilal Erdoğan'a: Otur oturduğun yerde admin

Muharrem İnce, twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda bu sözlere yanıt verdi. Bilal Erdoğan'a "otur oturduğun yerde," diyen İnce, Erdoğan'a "Türkiye bir hanedanlık devleti değildir! Söyleyecek sözün varsa mikrofonu babana ver, o söylesin! Hem çoluğu çocuğu siyasete karıştırmayın diyorlar, hem de çoluğa çocuğa açıklama yaptırıyorlar." yanıtını verdi. (Birgün)

 

Bilal Erdoğan otur oturduğun yerde. Türkiye bir hanedanlık devleti değildir! Söyleyecek sözün varsa mikrofonu babana ver, o söylesin! Hem çoluğu çocuğu siyasete karıştırmayın diyorlar, hem de çoluğa çocuğa açıklama yaptırıyorlar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
istanbul samsun evden eve nakliyat