internet haber sitesi
Reklamı Geç

Genç kız, 1'inci kattan atlayıp, motosiklet hırsızlarına müdahale etti

Antalya'da genç bir kız, apartmanın bahçesinden motosiklet çalan iki hırsıza müdahale etmek için 1’inci kattaki evinin penceresinden atladı. Genç kızın kendilerine doğru hamle yaptığı şüpheliler, motosikleti bırakıp kaçtı. O anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

Genç kız, 1'inci kattan atlayıp, motosiklet hırsızlarına müdahale etti
Genç kız, 1'inci kattan atlayıp, motosiklet hırsızlarına müdahale etti admin

Olay, 30 Eylül Çarşamba günü saat 13.30 sıralarında Kepez ilçesinin Teomanpaşa Mahallesi’nde meydana geldi. Kimliği belirsiz 2 kişi, park halindeki motosikleti çalmak için apartman bahçesine girdi. Şüphelilerden biri bahçenin demir kapısını açarken, diğeri de motosikleti çalıştırıp üzerine bindi. Apartmanda oturan ve motosikletin çalışma sesini duyan genç kız, pencereden baktığında şüphelileri fark etti. Genç kız, hırsızlara müdahale etmek için 1’inci kattaki evinin penceresinden bahçeye atladı. Bir anda neye uğradığını şaşıran şüpheliler, genç kız kendilerine doğru hamle yapınca motosikletin üzerinden atlayıp kaçtı. O anlar ise saniye saniye apartmanın güvenlik kamerasına yansıdı.

'AĞABEYİM O MOTOSİKLETİ ALMAK İÇİN ÇOK EMEK SARFETTİ'
Antalya'da park halinde olan ağabeyine at motosikleti çalmak isteyen 2 kişiyi, birinci kattaki evlerinin penceresinden üzerlerine atlayarak kovalayan liseli Ayşe Katrağ (15), DHA'ya konuştu. Katrağ, motosikletin motor sesinin duyduğunu, pencereden baktığında da şüphelileri gördüğünü anlatarak, "İnternetim çekmediği için pencereye çıktım, iki kişinin apartmanın arkasına doğru geçtiğin fark ettim. Hemen akabinde motosikletin çalıştırıldığını duydum. Hareket ettiklerini ve bahçe kapısına doğru geldiklerini anlayınca üzerlerine atladım. Ağabeyim o motosikleti almak için çok emek sarf etti. Kimsenin çalmasına izin vermem. Hala olayın şokunu yaşıyorum" dedi. DHA

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Albayrak: Ekonomimize güven artıyor
Bakan Albayrak: Ekonomimize güven artıyor
Eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş, hayatını kaybetti
Eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş, hayatını kaybetti